Вашиот дигитален маркетинг кампањи на едно место.

Clever Ads Mobile App е во основа менаџер на реклами за вашиот бизнис. Тоа ќе ви овозможи да ги прегледувате и управувате со вашите рекламни кампањи на Интернет за Google Ads , Facebook Ads, Instagram Ads, Microsoft Ads и Twitter Ads. Добијте извештај 360º за перформансите на вашата кампања. Престанете да скокате од една на друга платформа, добиете целосна споредба во вашиот телефон. Управување со реклами како што никогаш порано не сте го виделе!

Платформа за дигитален маркетинг и известување за Clever Ads од „ Clever Ads .

Она што ние ги нудиме

Известување за дигитални маркетинг методи од Clever Ads .
Погледнете ги перформансите на кампањите на Google Ads

Google Ads

Погледнете ги перформансите на кампањите на Google Ads
Перформанси на вашите ads за обете платформи!

Фејсбук Ads
Ads инстаграм

Перформанси на вашите ads за обете платформи!
Погледнете ги Ads и подобрете ги!

Мајкрософт реклами

Погледнете ги Ads и подобрете ги!
Прегледајте ги вашите ads кампањи на Твитер.

Твитер Ads

Прегледајте ги вашите ads кампањи на Твитер.
Со чиста и корисник пријателски интерфејс поглед како вашите кампањи се претстават.

ефикасност песна

Следење на ефикасноста на вашиот дигитален маркетинг платформи
перформанси мерка кампања

резултати мерка

резултати мерка врз основа на претходни кампањи.
Споредба на резултатите во рамките на вашиот различни дигитални маркетинг платформи

Подобрување на кампањи

Користете персоналните совети за подобрување на вашата кампања резултати.

Известување за менаџер за напредни Ads

Сè-во-едно рекламирање платформи кои известуваат од Clever Ads

Уморни од скокање од една платформа на друга?

Прегледајте ги сите ваши дигитални маркетинг кампањи со нашата водечка технологија, единствено или со нашата споредба на панел-платформата. Извлечете ги сите сознанија со нашите персонализирани совети за да постигнете целосна оптимизација. Ads во најдобар случај!

  • креативност
  • 90%
  • иновации
  • 85%
  • едноставност
  • 95%
  • User-friendly интерфејс
  • 90%

Повеќе за Менаџерот Clever Ads

Управувајте, оптимизирајте и креирајте ги вашите Google Ads , Facebook Ads, Microsoft Ads, Instagram Ads и Twitter Ads во движење.

ШТО НУДИМЕ ЗА ВАС & ВАШИОТ БИЗНИС

Бенефиции, предности и клучните карактеристики

Уморни сте од тоа да скокате од една на друга платформа за реклами за да ги видите и анализирате вашите податоци? Управувајте со вашите Google Ads , Facebook Ads, Microsoft Ads, Instagram Ads и Twitter Ads сите на едно местоНе може да биде полесно! На овој начин, секогаш можете да имате контрола врз вашите стратегии за рекламирање и подобро да ги мерите резултатите со тоа што сите метрики на вашите кампањи ги имате на вашиот телефон или омилениот уред, во едно јазиче.

Clever Ads е најдобра бесплатна (да, добро прочитавте, потполно бесплатна) апликација за рекламирање за Google Ads , Facebook Ads, Instagram Ads, Twitter Ads и Microsoft Ads. Создадете, оптимизирајте и „исцедете“ го максимумот од вашите рекламни кампањи на Интернет во движење и во движење со Clever Ads менаџер на реклами. Добијте ревизија од 360 ° за перформансите и еволуцијата на вашите кампањи за да покажете како се одвиваат вашите реклами со целосна споредба меѓу платформите. Сите ваши податоци, во една контролна табла, каде сакате, како и да сакате. Може ли да стане подобро?

Главни карактеристики ќе добиете

Check your main metrics (spend, revenue, conversions and CPA, among others) on all advertising platforms where you are present: Google, Facebook, Microsoft, Instagram and Twitter, and be able to compare them easily. Have all your ad data and KPIs organized in fully customizable charts and graphs , вие избирате што сакате да гледате, во кое било време и на кое било место. Добијте целосен преглед на перформансите на вашите рекламни кампањи на прв поглед, без да мора да оставите едно место.

Создавање сметка на Google Ads : Што е тоа? Сè уште немате сметка Google Ads Нема проблем, ние ќе го создадеме за вас со неколку кликања (да, исто така бесплатно). И, ќе активираме Google Ads за да започнете со рекламирање на Googlefor бесплатно! До 120 УСД БЕСПЛАТНО Купон на Google Ads

Градител на кампањи на Google Ads : Како што споменавме, ние се грижиме за создавање на вашите Google Ads во 4 лесни чекори за да можете да започнете со рекламирање на Google со трепкање на окото.

Кампања и симулатор на буџет на Google Ads : Сè уште не сте сигурни дали сакате да започнете со рекламирање? Откријте колку би ве чинело да ја достигнете целната публика преку рекламирање на Google и да донесете правилна одлука.

Подобрете ги вашите Google Ads , Facebook Ads, Instagram Ads и Microsoft Ads со customized tips and tricks за подобрување на оптимизацијата и перформансите на вашите реклами. Најдобриот менаџер на реклами во индустријата, бесплатни и персонализирани.

Најдобрите практики кои НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ

Како да го искористите максимумот од Управувачот со Clever Ads

Нашата Google Ads Manager може да биде вашата нова маркетинг кампањи на Интернет и партнер за реклами. Поврзете колку платформи за реклами сакате да имате целосна видливост над вашата стратегија за рекламирање и дигитален маркетинг: вашите Google Ads , Facebook Ads, Instagram Ads, Twitter Ads и Microsoft Ads ги имате под една картичка, целосно контролирани во целосно прилагодена табла . И запомнете, БЕСПЛАТНО!

Споредете ја вашата изведба помеѓу различните платформи за рекламирање и balance your budget and spend based on your campaign performance . Дали Google Ads добива повеќе конверзии од Facebook Ads? Дали Instagram Ads рекламира повисок CPA од Microsoft Ads? Кои кампањи имаат подобри резултати за да им дадат притисок? Дали треба да запрам било што затоа што не се претстави добро?

Растете ја својата стратегија и продажба со градење на вашата Google Ads и исчезнати кампањи со наши совети и графикони. Откријте нова публика и потенцијални клиенти за кои не сте размислувале и допрете до нив преку Интернет, со наша помош нема да биде толку тешко. Покрај тоа, искористете ги нашите предупредувања и не пропуштајте ништо што се случува во вашите кампањи и реклами. Со овие предупредувања ќе внимавате на сите можни непредвидени настани и ако се случи нешто необично во вашите кампањи ... Нашите предупредувања ќе ве предупредат!

Бидете ажурирани и ажурирани вашите рекламни кампањи со примена на советите и препораките на нашиот Менаџер за Ads Избегнете трошење на буџетот за рекламирање. Заштедете време и пари и стекнете мир.

Ads : ние ги правиме вашите кампањи БЕСПЛАТНО

Немате сметка Google Ads Не знам од каде да започнам? Ако се сомневате од ваков вид и / или буџетот ви е ограничен ... Нашиот Менаџер за реклами и други алатки се дизајнирани за вас, само проверете! Ние сакаме да ви помогнеме со нашата експертиза во кампањите на Google, создавајќи ги и оптимизирање на нив (потполно бесплатни) за вас.

Со наша помош можете да ги имате вашите кампањи на Google Ads Clever Ads Manager автоматски и во согласност со сите стандарди на Google. Само поминете низ процес во 4 чекори каде што ќе ви поставиме неколку прашања: вашиот бизнис, вашата сметка, информации за вашата целна публика, вашите понуди, услуги и дневниот буџет што сакате да го потрошите за вашите реклами ... И надвор од нас оди!

Нашиот градител на реклами е 100% бесплатен и буџетот што ќе го изберете ќе се потроши целосно на кликовите што ќе ги добиете од прикажувањето на вашите ads на Google, ние не чуваме ниту денар. Покрај тоа, ако сте нови во Google Ads , имаме и почетен попуст од 120 УСД (во зависност од валутата на вашата земја) што ќе се активира како промотивен код на вашата сметка за да можете да започнувате рекламирање на Google бесплатно. Без трикови и 100% сигурни! Ние сме Премиер партнер на Google, така што нема да мора да се грижите за ништо, ветуваме. И, ако имате какви било прашања или загриженост, секогаш можете да контактирате со нас и нашите Google Ads (нашите менаџери за сметка) со задоволство ќе ви помогнат и ќе ви помогнат за сè што ви треба.

Вашите кампањи на Google Ads Clever Ads Manager. Goе поминете низ процес во 3 чекори каде што ќе ве прашаме за публиката што сакате да ја насочите, за вашите понуди, услуги и дневниот буџет што сакате да ги потрошите за вашите реклами.

Нашиот ads е 100% бесплатен и избраниот буџет ќе се потроши целосно на кликовите што ќе ги добиете при прикажување на вашите ads на Google. Ако сте нови во Google Ads , Clever Ads исто така ќе активира промо код на вашата сметка за да започнете бесплатно да рекламирате на Google.

Оптимизација на Ads

Clever Ads ви кажува точно што недостасува или слабо функционира во вашите Google Ads , Facebook Ads, Instagram Ads и Microsoft Ads.

Исто така, ќе добиете совети подготвени за употреба за тоа што треба да направите за да ги подобрите своите перформанси низ различните платформи за рекламирање. Clever Ads менаџер на реклами ви помага да ги зголемите вашите перформанси со само еден клик.

Повеќе за Менаџерот Clever Ads

Управувајте, оптимизирајте и креирајте ги вашите Google Ads , Facebook Ads, Microsoft Ads, Instagram Ads и Twitter Ads во движење.

ШТО НУДИМЕ ЗА ВАС & ВАШИОТ БИЗНИС

Бенефиции, предности и клучните карактеристики

Уморни сте од тоа да скокате од една на друга платформа за реклами за да ги видите и анализирате вашите податоци? Управувајте со вашите Google Ads , Facebook Ads, Microsoft Ads, Instagram Ads и Twitter Ads сите на едно местоНе може да биде полесно! На овој начин, секогаш можете да имате контрола врз вашите стратегии за рекламирање и подобро да ги мерите резултатите со тоа што сите метрики на вашите кампањи ги имате на вашиот телефон или омилениот уред, во едно јазиче.

Clever Ads е најдобра бесплатна (да, добро прочитавте, потполно бесплатна) апликација за рекламирање за Google Ads , Facebook Ads, Instagram Ads, Twitter Ads и Microsoft Ads. Создадете, оптимизирајте и „исцедете“ го максимумот од вашите рекламни кампањи на Интернет во движење и во движење со Clever Ads менаџер на реклами. Добијте ревизија од 360 ° за перформансите и еволуцијата на вашите кампањи за да покажете како се одвиваат вашите реклами со целосна споредба меѓу платформите. Сите ваши податоци, во една контролна табла, каде сакате, како и да сакате. Може ли да стане подобро?

Главни карактеристики ќе добиете

Check your main metrics (spend, revenue, conversions and CPA, among others) on all advertising platforms where you are present: Google, Facebook, Microsoft, Instagram and Twitter, and be able to compare them easily. Have all your ad data and KPIs organized in fully customizable charts and graphs , вие избирате што сакате да гледате, во кое било време и на кое било место. Добијте целосен преглед на перформансите на вашите рекламни кампањи на прв поглед, без да мора да оставите едно место.

Создавање сметка на Google Ads : Што е тоа? Сè уште немате сметка Google Ads Нема проблем, ние ќе го создадеме за вас со неколку кликања (да, исто така бесплатно). И, ќе активираме Google Ads за да започнете со рекламирање на Googlefor бесплатно! До 120 УСД БЕСПЛАТНО Купон на Google Ads

Градител на кампањи на Google Ads : Како што споменавме, ние се грижиме за создавање на вашите Google Ads во 4 лесни чекори за да можете да започнете со рекламирање на Google со трепкање на окото.

Кампања и симулатор на буџет на Google Ads : Сè уште не сте сигурни дали сакате да започнете со рекламирање? Откријте колку би ве чинело да ја достигнете целната публика преку рекламирање на Google и да донесете правилна одлука.

Подобрете ги вашите Google Ads , Facebook Ads, Instagram Ads и Microsoft Ads со customized tips and tricks за подобрување на оптимизацијата и перформансите на вашите реклами. Најдобриот менаџер на реклами во индустријата, бесплатни и персонализирани.

Најдобрите практики кои НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ

Како да го искористите максимумот од Управувачот со Clever Ads

Нашата Google Ads Manager може да биде вашата нова маркетинг кампањи на Интернет и партнер за реклами. Поврзете колку платформи за реклами сакате да имате целосна видливост над вашата стратегија за рекламирање и дигитален маркетинг: вашите Google Ads , Facebook Ads, Instagram Ads, Twitter Ads и Microsoft Ads ги имате под една картичка, целосно контролирани во целосно прилагодена табла . И запомнете, БЕСПЛАТНО!

Споредете ја вашата изведба помеѓу различните платформи за рекламирање и balance your budget and spend based on your campaign performance . Дали Google Ads добива повеќе конверзии од Facebook Ads? Дали Instagram Ads рекламира повисок CPA од Microsoft Ads? Кои кампањи имаат подобри резултати за да им дадат притисок? Дали треба да запрам било што затоа што не се претстави добро?

Растете ја својата стратегија и продажба со градење на вашата Google Ads и исчезнати кампањи со наши совети и графикони. Откријте нова публика и потенцијални клиенти за кои не сте размислувале и допрете до нив преку Интернет, со наша помош нема да биде толку тешко. Покрај тоа, искористете ги нашите предупредувања и не пропуштајте ништо што се случува во вашите кампањи и реклами. Со овие предупредувања ќе внимавате на сите можни непредвидени настани и ако се случи нешто необично во вашите кампањи ... Нашите предупредувања ќе ве предупредат!

Бидете ажурирани и ажурирани вашите рекламни кампањи со примена на советите и препораките на нашиот Менаџер за Ads Избегнете трошење на буџетот за рекламирање. Заштедете време и пари и стекнете мир.

Ads : ние ги правиме вашите кампањи БЕСПЛАТНО

Немате сметка Google Ads Не знам од каде да започнам? Ако се сомневате од ваков вид и / или буџетот ви е ограничен ... Нашиот Менаџер за реклами и други алатки се дизајнирани за вас, само проверете! Ние сакаме да ви помогнеме со нашата експертиза во кампањите на Google, создавајќи ги и оптимизирање на нив (потполно бесплатни) за вас.

Со наша помош можете да ги имате вашите кампањи на Google Ads Clever Ads Manager автоматски и во согласност со сите стандарди на Google. Само поминете низ процес во 4 чекори каде што ќе ви поставиме неколку прашања: вашиот бизнис, вашата сметка, информации за вашата целна публика, вашите понуди, услуги и дневниот буџет што сакате да го потрошите за вашите реклами ... И надвор од нас оди!

Нашиот градител на реклами е 100% бесплатен и буџетот што ќе го изберете ќе се потроши целосно на кликовите што ќе ги добиете од прикажувањето на вашите ads на Google, ние не чуваме ниту денар. Покрај тоа, ако сте нови во Google Ads , имаме и почетен попуст од 120 УСД (во зависност од валутата на вашата земја) што ќе се активира како промотивен код на вашата сметка за да можете да започнувате рекламирање на Google бесплатно. Без трикови и 100% сигурни! Ние сме Премиер партнер на Google, така што нема да мора да се грижите за ништо, ветуваме. И, ако имате какви било прашања или загриженост, секогаш можете да контактирате со нас и нашите Google Ads (нашите менаџери за сметка) со задоволство ќе ви помогнат и ќе ви помогнат за сè што ви треба.

Вашите кампањи на Google Ads Clever Ads Manager. Goе поминете низ процес во 3 чекори каде што ќе ве прашаме за публиката што сакате да ја насочите, за вашите понуди, услуги и дневниот буџет што сакате да ги потрошите за вашите реклами.

Нашиот ads е 100% бесплатен и избраниот буџет ќе се потроши целосно на кликовите што ќе ги добиете при прикажување на вашите ads на Google. Ако сте нови во Google Ads , Clever Ads исто така ќе активира промо код на вашата сметка за да започнете бесплатно да рекламирате на Google.

Оптимизација на Ads

Clever Ads ви кажува точно што недостасува или слабо функционира во вашите Google Ads , Facebook Ads, Instagram Ads и Microsoft Ads.

Исто така, ќе добиете совети подготвени за употреба за тоа што треба да направите за да ги подобрите своите перформанси низ различните платформи за рекламирање. Clever Ads менаџер на реклами ви помага да ги зголемите вашите перформанси со само еден клик.

Се здобијат со контрола и оптимизација на резултатите.

Управувајте со вашите кампањи со апликацијата Мобилна Clever Ads мобилни бесплатни! Инсталирајте го сега за Android и iOS.

Имаат куки

Clever Ads користат технологија како што се колачиња за подобрување на вашето искуство, персонализирање на содржини и реклами, обезбедување на одлики на социјалните медиуми и анализирање на нашиот сообраќај. Кликнете подолу за да се согласите со употребата на оваа технологија на нашата веб-страница - и не грижете се, Ние ги почитуваме вашата приватност.