Bëni Ads fitimprurëse të Google Hotel krijuar lehtë dhe shpejt - dhe falas!

Le udhëtarët gjeni hoteli juaj në momentin që ata në kërkim jeni për një strehim.

Boost rezervimet tuaja duke drejtuar trafikut me cilësi të lartë direkt në motorin tuaj rezervimit.

Rritni shikueshmërinë tuaj në të gjithë Google me Google Hotel Ads .

Krijoni Ads mia në hotel
<span class="translation_missing" title="translation missing: sq.hotel_ads.section1.img_alt">Img Alt</span>

Whatfarë do të bëjë krijuesi ynë i Ads Hotel për ju:

Gjeneroni fjalët Google Ads .

Analizoni shërbimet dhe ofertat e hotelit tuaj për të krijuar titujt dhe përshkrimet më tërheqëse për Ads tuaja në Hotel.

Arrihet audienca juaj me Ads Kërkimit Google.

Zgjidhni fjalët kyçe më të mira për Ads tuaja në Hotel, në mënyrë që ato të shfaqen në momentin e saktë që njerëzit po kërkojnë atë që ju ofroni.

Krijoni Banners të Google Ads automatikisht.

Dizajnoni ads banderolash profesionale për hotelin tuaj dhe tërhiqni vëmendjen e të dy atyre që prenotojnë dhe shikojnë.

Tërheqni audiencën tuaj me Google Display Ads .

Konfiguroni ndarjen dhe shënjestrimin e Ads tuaja në Hotel, në mënyrë që të mos harxhohen para përderisa tërheqni trafik me cilësi të lartë.

Pse duhet të krijoni Ads tuaja në hotel me Clever Ads ?

otas humbjen

Clever Ads do të pozicionojë faqen tuaj përtej Agjencive të Udhëtimit Online duke bërë ofertat për fjalët kyçe që ato përdorin për t'u pozicionuar vetë. Do të jeni në qendër të vëmendjes.

komisionet Shmangni

Kurseni para duke ulur komisionet që duhet të paguani për rezervimet tuaja. Ne do të zgjedhim ads tuaja duke paguar ofertat më të lira të CPC dhe koston për rezervim.

Kurseni kohë

Ju nuk do të duhet të shqetësoni krijimin dhe hartimin e ads banderolave, zgjedhjen e fjalëve kyçe dhe konfigurimin e shënjestrimit dhe ofertave tuaja. Ne kujdesemi për të gjitha!

Abonimi i buletinit Clever Ads për marrjen e këshillave të Google Ads

Krijuar me dashuri nga Clever Ads , një partner kryesor i Google

Ndihmuar mysafir tuaj të ardhshëm ju gjeni

Krijoni Ads mia në hotel

Kanë një COOKIE

Clever Ads përdor teknologji të tillë si cookie-t për të përmirësuar përvojën tuaj, personalizoni përmbajtjen dhe reklamat, siguroni veçori të mediave sociale dhe për të analizuar trafikun tonë. Klikoni më poshtë për t'u pajtuar me përdorimin e kësaj teknologjie në faqen tonë të internetit - dhe mos u shqetësoni, Ne e respektojmë privacinë tuaj.