Ads lehtësi dhe shpejt Ads fitimprurëse të Google me Pasuri të Patundshme - dhe falas!

Vënë pronën tuaj në qendër të vëmendjes nga reklamat atë në të gjithë rrjetin e Google.

Tërheqni ads lehta që janë të interesuara në pronat tuaja ndërsa rritni praninë tuaj në internet.

Clever Ads ju ndihmon të merrni me qira ose shitur pronat tuaja më shpejt dhe me një kosto të ulët.

Krijoni Ads mia të Pasurive të Google
<span class="translation_missing" title="translation missing: sq.real_estate_ads.section1.img_alt">Img Alt</span>

Willfarë do të bëjë krijuesi ynë i Ads Pasurive të Patundshme Google për ju:

Gjeneroni fjalët Google Ads .

Krijoni ads me tekst të përshtatur për të reklamuar pronat tuaja në rezultatet e motorit të kërkimit të Google.

Arrihet audienca juaj me Ads Kërkimit Google.

Zgjidhni fjalë kyçe të mirë kryerjen e bazuar në web faqen tuaj dhe vendndodhjen e pronave tuaja.

Krijoni Banners të Google Ads automatikisht.

Dizajnoni ads banderolave profesionale për të shfaqur pronat tuaja në një rrjet të madh faqesh në internet përmes internetit.

Tërheqni audiencën tuaj me Google Display Ads .

Konfiguroni ndarjen dhe shënjestrimin e Ads tuaja të pasurive të patundshme Google në mënyrë që të arrini njerëzit e duhur.

Pse duhet të krijoni Ads Google të Pasurive të Patundshme me Clever Ads ?

rritja shikimit

Clever Ads do t'ju ndihmojnë të poziciononi pronat tuaja përtej konkurentëve të tjerë në momentin kur njerëzit janë duke kërkuar për to.

komisione më të ulëta

Ndaloni të mbështeteni në platformat e tjera që ngarkojnë komisione të larta. Ne do të zgjedhim ads tuaja duke përdorur oferta më të lira të CPC-së.

Kurseni kohë

Ju nuk do të duhet të shqetësoni krijimin dhe hartimin e ads banderolave, zgjedhjen e fjalëve kyçe dhe konfigurimin e shënjestrimit dhe ofertave tuaja. Ne kujdesemi për të gjitha!

Abonimi i buletinit Clever Ads për marrjen e këshillave të Google Ads

Krijuar me dashuri nga Clever Ads , një partner kryesor i Google

Të arritur blerësit potencial apo qiramarrësit nëpër Google

Krijoni Ads mia të Pasurive të Google

Kanë një COOKIE

Clever Ads përdor teknologji të tillë si cookie-t për të përmirësuar përvojën tuaj, personalizoni përmbajtjen dhe reklamat, siguroni veçori të mediave sociale dhe për të analizuar trafikun tonë. Klikoni më poshtë për t'u pajtuar me përdorimin e kësaj teknologjie në faqen tonë të internetit - dhe mos u shqetësoni, Ne e respektojmë privacinë tuaj.