Krijoni Ads fitimprurëse të Google Restaurant të krijuara me lehtësi dhe shpejt - dhe falas!

Qëndroni në botën dixhitale me Ads tuaja në Google Restaurant.

Tërheqë trafikun direkt në faqen tuaj prenotim dhe për të rritur rezervimet tuaja.

Dëshironi të reklamoni një bar apo një klub? Mund ta bëni gjithashtu me Ads Google Restaurant!

Krijoni Ads mia në Google Restorant
ads krijues restorantesh

Willfarë do të bëjë krijuesi ynë i Ads Google Restorant për ju:

Gjeneroni fjalët Google Ads .

Analizoni ofertat dhe vendndodhjen e restorantit tuaj në mënyrë që të krijoni titujt dhe përshkrimet më tërheqëse për Ads tuaja në Google Restaurant.

Arrihet audienca juaj me Ads Kërkimit Google.

Zgjidhni fjalët kyçe më të mira të bazuara në faqen tuaj të internetit, kështu që Ads tuaja në Google Restorant shfaqen në momentin kur njerëzit po kërkojnë për ju.

Krijoni Banners të Google Ads automatikisht.

Dizenjoni ads banderolave profesionale për restorantin tuaj për të siguruar që ju do të keni prenotuar tavolinat tuaja.

Tërheqni audiencën tuaj me Google Display Ads .

Konfiguroni ndarjen dhe shënjestrimin e Ads Restorantit tuaj për të reklamuar në zonën lokale ku ndodhet restoranti juaj.

Pse duhet të krijoni Ads tuaja në Google Restorant me Clever Ads ?

Të jetë në qendër të vëmendjes

Clever Ads do të pozicionojë faqen tuaj përtej konkurentëve tuaj, duke rritur shikueshmërinë tuaj në të gjithë Google përmes Reklamave të Google Restaurant.

komisionet Shmangni

Kurseni para duke ulur komisionet që duhet të paguani për rezervimet tuaja. Ne do të zgjedhim ads tuaja duke paguar ofertat më të lira të CPC dhe koston për rezervim.

Kurseni kohë

Ju nuk do të duhet të shqetësoni krijimin dhe hartimin e ads banderolave, zgjedhjen e fjalëve kyçe dhe konfigurimin e shënjestrimit dhe ofertave tuaja. Ne kujdesemi për të gjitha!

Abonimi i buletinit Clever Ads për marrjen e këshillave të Google Ads

Krijuar me dashuri nga Clever Ads , një partner kryesor i Google

Fitoni dukshmëri dhe rritni rezervimet tuaja në tryezë me Clever Ads

Krijoni Ads mia në Google Restorant

Kanë një COOKIE

Clever Ads përdor teknologji të tillë si cookie-t për të përmirësuar përvojën tuaj, personalizoni përmbajtjen dhe reklamat, siguroni veçori të mediave sociale dhe për të analizuar trafikun tonë. Klikoni më poshtë për t'u pajtuar me përdorimin e kësaj teknologjie në faqen tonë të internetit - dhe mos u shqetësoni, Ne e respektojmë privacinë tuaj.