Filloni të shtypni për të gjetur fjalë kyçe të mirë. Zbuloni tendencat e reja:

Filter rezultatet tuaja.
Zbuloni mundësi të përsosur.

filtrimin dhe planifikimit Mjetet tona të fuqishme ju lejon të intuitive dhe të shpejt të zbuluar mundësitë fjalen ju jeni të interesuar të vërtetë në. Me të gjitha-në-një Keyword Planifikues tonë ju nuk do të duhet ndonjë mjet tjetër për të kryer një hulumtim të plotë fjalen.

Krijo listat fjalen dhe për të marrë të fundit largohen nga pushtetit të tyre.

Ruani dhe gruponi fjalët tuaja në lista, në mënyrë që t'i menaxhoni ato në çdo kohë në Clever Ads Keyword Planner. Do të jeni në gjendje të krijoni lista të reja nga e para, t'i azhurnoni dhe t'i bashkoni ato ose të transferoni fjalë kyçe nga një listë në tjetrën.

Kërkoni për fjalët kyçe të duhura me Clever Ads Keyword Planner

Kërko për fjalë kyçe të drejtë për biznesin tuaj

Zbuloni mijëra fjalë kyçe të reja dhe për të marrë rezultate të sakta nga filtrim kështu që ju të përqëndrohet vetëm në fjalë kyçe që me të vërtetë ju interesojnë. Ju jeni në kontroll.

Krijo listat fjalen me projektues fundit fjalen

Krijo një listë të re ose të plotë listën tuaj ekzistues

Pasi të keni zgjedhur fjalë kyçe tuaj, ju do të jetë në gjendje për të krijuar një listë të re për ta, ose përfshijnë ato në një ekzistues. Menaxhimin e tyre dhe të luajnë me ta si të doni - harrojmë për Excel.

Fjalët kyçe rendisin ngarkimin në Google Ads me planifikuesin e fjalëve Clever Ads

Vendosni fjalët tuaja drejtpërdrejt në fushatat tuaja të Google Ads

Ngarkoni me lehtësi fjalë kyçe nga listat tuaja në fushatat tuaja të Google Ads me një klikim. Gjeni me një shikim fjalët kyçe që ju mungojnë në fushatat tuaja dhe rrisni performancën tuaj.

Zbuloni fjalë kyçe të reja kudo

Planifikuesi i Fjalëve Clever Ads është krijuar posaçërisht për të dhënë energji maksimale nga çdo pajisje. Kështu që mund ta përdorni në çdo kohë dhe kudo.

konkurrentët rrahin me Chrome Extension tonë

Browse konkurrent faqet dhe të zbuloni se cilat fjalë kyçe janë ndihmuar ata të tërheqë trafikun.

Fjala kyçe nga Clever Ads

tipar tonë të mirë? përdoruesit tanë.

Në Clever Ads , asgjë nuk ka rëndësi për ne më shumë sesa përdoruesit dhe klientët tanë. Shihni se çfarë po thonë:

“Unë veçanërisht si zgjatje Chrome ato të zhvilluara, këtë mënyrë unë mund të analizuar faqet e internetit të ngjashme dhe për të marrë ide nga fjalë kyçe që ata përdorin. Unë gjithashtu gëzojnë që unë mund të shkarkoni të gjitha informatat që lidhet me fjalë kyçe për të lira kështu që unë mund të marrin vendime më të mirë dhe më të informuara.”.

“Fjalët kyçe që marr nga Planifikuesi i Fjalë kyçe të Google janë zakonisht shumë gjenerike dhe jo shumë përshkruese ... kjo është arsyeja pse preferoj Planifikuesin e Clever Ads . Më jep rezultate të plota pasi ato marrin të dhëna nga disa burime, dhe gjithashtu nuk kam nevojë të kem një llogari Google Ads ose të regjistrohem askund.”

“Sapo përfshiu një bandë fjalësh të reja të reja që zbulova përmes planifikuesit për fjalë Clever Ads , pashë një rritje në CTR të Google Ads time. Tani që kam ofruar kërkime për fjalët kyçe që audienca ime po kërkon vërtet, kam ndaluar të harxhoj para për tërheqjen e trafikut me cilësi të ulët.”

Keywords janë duke pritur

Ton e njerëzve janë në kërkim për shërbimet tuaja dhe produktet në Google. Zbulojë fjalë kyçe ata janë duke përdorur.

Më shumë rreth Planifikuesit të Fjalëve Clever Ads

Njihuni me revolucionare të gjitha-në-një projektues fjalen për marketers dhe reklamuesit.

Cfare ne ofrojme

Karakteristikat dhe Përfitimet

Tërhiqni njerëz që janë vërtet të interesuar në biznesin tuaj duke përcaktuar fjalët kyçe të drejta që klientët tuaj të mundshëm po shkruajnë në shiritin e kërkimit Google. Planifikuesi i Fjalëve Clever Ads është krijuar për të tejkaluar konkurrencën duke gjeneruar fjalë kyçe me bisht të gjatë që i duhen biznesit tënd për fushatat e tij të Google Ads për të patur sukses.

Të marrë rezultate të sakta

Planifikues ynë fjalen do t'ju tregojë të gjitha fjalë kyçe relevante në lidhje me kërkimin tuaj dhe të ju lejojnë për të filtruar ato nga metrics kryesore e reklamave Google. Ju do të merrni rezultate të sakta për të marrin vendime të informuara dhe të zgjedhin më të mirë fjalë kyçe kryejnë për fushatën tuaj.

Harrojeni për Excel

Kohërat kur duhej të shkarkonit shumë fjalë kyçe në një ads Excel spre ads dhe të punonit me të për orë të tëra për t'i filtruar dhe organizuar ato kanë mbaruar. Kryerja e një kërkimi cilësor të fjalëve kyçe është tani e lehtë falë Clever Ads fjalëve Clever Ads . Organizoni listat e fjalëve tuaja, bashkoni ato, ndani ato ose plotësojini ato direkt nga mjeti ynë. Falas. Nuk ka shtyp të vogël.

Praktikat më të mira

Get filluar dhe për të ndihmuar njerëzit të gjejnë

Jam optimist fushatave PPC tuaj dhe për të rritur Roi tuaj duke synuar fjalë kyçe relevante klientët tuaj janë duke kërkuar deri dhe që tashmë punojnë edhe për konkurrentët e juaj. Mos e humbisni një mundësi të vetme kur kryejnë kërkime tuaj fjalen.

Në Clever Ads ne gjithashtu ju ofrojmë informacion të paanshëm duke marrë fjalë kyçe nga disa burime të të dhënave, dhe jo vetëm nga Google. Të dhënat e Planifikuesit të Fjalëve Kyçe të Google shpesh anojnë dhe ne kemi zhvilluar planifikuesin tonë të fjalëve kyçe që të mund të bëni hulumtime më të mira të fjalëve kyçe dhe të merrni vendime më të mençura për strategjitë tuaja të blerjes me pagesë.

Filloni reklamat menjëherë

Me mjetin Clever Ads Keyword Planner ju nuk do të menaxhoni vetëm fjalët tuaja dhe listat e fjalëve kyçe në një vend, por gjithashtu do të jeni në gjendje t'i ngarkoni ato në fushatat tuaja të Google Ads dhe në grupet e reklamave direkt nga llogaria juaj në Clever Ads . Koha është para dhe ne duam që ju t'i kurseni të dy duke përdorur mjetin tonë të fjalës kyçe.

Duhet-bërë optimization fjalen

Mbani mend se ju duhet të kontrolloni periodikisht performancën fjalë kyçe tuaj, të ndaluar fjalë kyçe që janë underperforming dhe të provoni fjalë kyçe të reja që mund të rritur performancën tuaj fushatës. testimi Keyword është çelësi, dhe ne do të sigurt për të ju kujtoj për të rinovuar fjalë kyçe tuaj për të shmangur shpenzimin e parave të panevojshme në fjalë kyçe të ulët-performuese.

Ajo që na bën të ndryshëm

Mirë se vini në të ardhmen e hulumtimit fjalen

Përvoja jonë në krijimin dhe optimizimin e fushatave të Google Ads për më shumë se 100,000 biznese na ndihmon të dimë se çfarë është me të vërtetë e rëndësishme për ju kur zgjedhni fjalë kyçe përkatëse. Me Planifikuesin e Fjalëve Kyçe Clever Ads do të bëni hulumtime të fjalëve kyçe shumë më shpejt dhe më lehtë - dhe gjithmonë do të jeni në gjendje të ktheheni për të azhurnuar dhe menaxhuar listat tuaja të fjalëve.

Ne duam që ju të mësoni gjatë procesit dhe si Partnerë Kryeministër Google ne kemi marrë shpinën tuaj. Ju nuk do të gjeni vetëm një planifikues të fjalëve kyçe, por një partner në krim, që nuk do t'ju sigurojë vetëm fjalët kyçe që po kërkoni, por edhe me burimet dhe informacionin që ju nevojitet për t'u bërë një ekspert i Google Ads më vete.

Të gjitha-në-një projektues fjalen

Kryeni kërkimin tuaj të fjalëve kyçe nga fillimi deri në fund pa lënë panelin tuaj të Clever Ads . Nga futja e një fjalen ose një URL (spiunimi i fjalëve kyçe me performancë të mirë të konkurrentëve tuaj nuk është mashtrim!) Për të përfshirë sugjerimet e fjalëve kyçe të zgjedhjes suaj në fushatat tuaja të Google Ads . Ti vendos!

Së bashku jemi më të fortë

Përdorimi i Planifikuesit të Fjalëve Clever Ads në kombinim me mjetet tona të tjera do të maksimizojë rezultatet tuaja të Google Ads dhe do të optimizojë përkushtimin dhe buxhetin tuaj. Pse të përmirësoni fjalët tuaja vetëm kur mund të rindërtoni fushata të plota me Google Ads Audit tonë Google Ads Audit falas që krijon reklama banderolare mahnitëse dhe fushata të reja të Google Ads me vetëm disa klikime? Menaxho të gjitha strategjitë e tua të Google Ads nga një vend dhe bëhu i pandalshëm me Clever Ads .

Kanë një COOKIE

Clever Ads përdor teknologji të tillë si cookie-t për të përmirësuar përvojën tuaj, personalizoni përmbajtjen dhe reklamat, siguroni veçori të mediave sociale dhe për të analizuar trafikun tonë. Klikoni më poshtë për t'u pajtuar me përdorimin e kësaj teknologjie në faqen tonë të internetit - dhe mos u shqetësoni, Ne e respektojmë privacinë tuaj.